Seyyar Hava Kompresörleri

KOLAY KULLANIM
PORTAIR serisi seyyar hava kompresörleri farklı uygulama alanlarında başarıyla çalışabilmesi amacıyla üretilmiştir. Her seviyede kullanıcının kolayca adapte olup öğrenebileceği şekilde tasarlanan ürünlerin üretiminde ve montajında kullanılan üstün performanslı ve kaliteli parçalar, uzun bakım aralıkları ve bunun sonucunda da düşük işletme giderleri sağlar.

YAYGIN SATIŞ SONRASI DESTEK HİZMETİ
Dünya genelinde 100’den fazla ülkede faaliyet gösteren ve Türkiye genelinde 150’yi aşkın yetkili satıcısı bulunan TEKSER, 25 i aşkın noktada 365 gün kesintisiz hizmet veren satış sonrası servis ağı ve Türkiye’nin her yerinden  ulaşılabilen müşteri destek hattı ile müşterilerinin ürünlerini güven içerisinde kullanmalarını sağlar.

GENEL ÖZELLİKLER
• Yüksek debi kapasiteleri ile PORTAIR serisi seyyar kompresörlerden PA34 ve PA50 iki adet, PA64 üç adet, PA 100 ise dört adet pnömatik kırıcının aynı anda bağlanmasına ve çalıştırılmasına olanak tanır.
• PORTAIR serisi seyyar hava kompresörleri Avrupa Birliği’nin 2007/46/EC çerçeve direktifine uygun tip-onay belgesine sahiptir.
• Dizel motor ve vida bloğu aynı anda kontrol edilerek hava tüketimine göre debi kapasitesi ayarlanabilmesi ile yakıt tasarrufu sağlanır ve böylece operasyon maliyetleri minimize edilmiş olur.
• Elektronik kontrol kartı içeren kontrol paneli üzerinde çıkış basıncı, yakıt seviyesi ve çalışma saati bilgileri okunabilmekte, yüksek motor sıcaklığı, yüksek sıkıştırma sıcaklığı, düşük pil, düşük yakıt, servis gereksinimi, alternatör şarj edilmeli gibi alarmlar görüntülenebilmektedir.
• Paslanmaya ve darbelere dayanıklı kabin ile kompresörün zorlu koşullarda performansını kaybetmeden çalışabilmesi ve yandan kapaklı tasarımı ile her parçasına kolayca erişilmesi sağlanmıştır.
• Direk akuple tahrik sistemi ile klasik güç aktarım sistemlerinde yaşanan kayıplar en aza indirgenerek az yakıtla çok basınçlı hava üretilmesi hedeflenmiştir.
• Sınıfının en büyüklerinden olan yakıt tankı hacmi ile tam yükte 16 saate kadar sürekli çalışma performansı elde etmek mümkündür.